CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI
Zdrowie i relaks w jednym

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Meridian

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji, Meridian, to miejsce gdzie  każdy znajdzie sposób na powrót do sił- zarówno fizycznych jak i psychicznych.  Centrum SPA to miejsce gdzie Pacjenci znajdą fachową i skuteczną pomoc wykwalifikowanej kadry terapeutów różnych specjalizacji. Ponadto oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu wellness & SPA oraz możliwość skorzystania z zabiegów kosmetycznych. Najwyższa skuteczność osiągana jest dzięki współpracy najlepszych terapeutów medycyny konwencjonalnej ze specjalistami medycyny naturalnej.

W celu dokonania rezerwacji zabiegu, uprzejmie prosimy o kontakt: +48 882035844 lub +48 728312322

MASAŻE BALIJSKIE

Masaż Balijski – 200 zł

Czas trwania ok 50 min.

Masaż balijski, należący do grupy masaży orientalnych, łączy w sobie reflekso- i aromaterapię, akupresurę, jogę oraz ajurwedę. Jego celem jest przede wszystkim usprawnienie przepływu krwi oraz limfy w organizmie, prowadzące do głębokiego odprężenia.

MASAŻE 

Masaż Lomi Lomi – 200 zł 50 min/ 290 zł 80 min.

Czas trwania: ok 50 min lub ok 80 min.

Masaż lomi lomi pozwala na odczucie błogości, relaksu i zadowolenia duszy oraz ciała. Zapewnia odprężenie. Wykonuje się go dłońmi oraz przedramionami.

Masaż Relaksacyjny – 200 zł

Czas trwania ok 50 min.

Masaż przy zastosowaniu ruchów długich, wolnych i głębokich powodujących  rozluźnienie i pełne odprężenie mięśni. Masaż wykonywany jest ciepłym, odżywczym olejkiem.

Masaż Gorącymi Kamieniami – 220 zł

Czas trwania ok 50 min.

Głęboko relaksujący i rozgrzewający masaż, wykonywany za pomocą ciepłych kamieni bazaltowych. Odpręża, relaksuje i redukuje stres.

Masaż Ciepłą Czekoladą – 220 zł

Czas trwania ok 50 min.

Masaż odprężający, niezwykle relaksujący, wykonany na bazie prawdziwej czekolady. Zapach przenosi w stan odpoczynku i odprężenia.

ZABIEGI NA CIAŁO

Autorski zabieg Magia Lasu Świerkowego – 320 zł

Czas trwania ok 80 min.

– peeling cukrowy z esencją świerku

– głęboko relaksujący masaż

– zakończenie masażu balsamem Becoll body lotion Amber

Zabieg intensywnie wygładzający i relaksujący ciało i umysł. Peeling świetnie oczyszcza, masaż relaksuje a esencje zapachowe przenoszą w świat odpoczynku.

Kokosowy odżywczy zabieg na całe ciało – 320 zł

Czas trwania ok 80 min.

autorski peeling kokosowo- kawowy

– głęboko relaksujący masaż

– zakończenie masażu balsamem Becoll body lotion Silver

Peeling wg naszej własnej receptury, na bazie kawy i kokosu intensywnie wygładza i oczyszcza, masaż relaksuje a esencje kawy i kokosu odprężają ciało i umysł.

ZABIEGI NA TWARZ

Masaż twarzy KOBIDO

Czas trwania ok 55 min., koszt 220,00 zł

Masaż KOBIDO inaczej mówiąc jest to lifting bez skalpela. Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. To prawdziwy miks technik masażu mocnych, energicznych ruchów dający efekt lifingu. Kobido odmładza, pobudza krążenie, wspomoga gospodarkę wodną organizmu i znalazł swoje zastosowanie w leczeniu porażenia nerwu twarzowego, bruksizmu i szczękościsku. 

Zabieg Nawilżający na bazie kwasu bursztynowego

Czas trwania ok 55 min., koszt 220,00 zł

Linia Amber: energetyzujący, ultra nawilżający i rozświetlający preparat do pielęgnacji przede wszystkim skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, z nierównym kolorytem i oznakami starzenia. Zawiera min. unikatowy kompleks kolagenowo peptydowy, kwas bursztynowy, witaminę C oraz naturalne ekstrakty roślinne.

– demakijaż

– peeling

– masaż twarzy na bazie Becoll whitening serum Amber

maska

– podstawa Becoll Biopeptide serum

– krem Becoll day cream Amber

Zabieg łagodzący na bazie jonów srebra

Czas trwania ok 55 min., koszt 220,00 zł

Linia Silver: dotleniający i kojący preparat do pielęgnacji przede wszystkim skóry wrażliwej, zmęczonej, z tendencją do niedoskonałości. Zawiera min. unikatowy kompleks kolagenowo peptydowy, jony srebra, witaminę C oraz naturalne ekstrakty roślinne.

– demakijaż

– peeling

– masaż twarzy na bazie Becoll whitening serum Silver

maska

– podstawa Becoll Biopeptide serum

– krem Becoll day cream Silver

Kosmeceutyki Marki SORELL, zarówno linii Silver jak i Amber można zakupić w Recepcji.

Www.sklep.sorell.pl

MEDYCYNA MONGOLSKA

Intensywne zabiegi oparte na Naturalnej Medycynie Mongolskiej. Bardziej stosowane pod kątem leczenia, ukojenia bólu niż pod kątem relaksu. Bardzo efektowne.

Do wyboru:

Masaż całościowy Mongolski ok 50 min- 230 zł

Masaż Mongolski z użyciem gorącego ognia ok 50 min 270 zł

Diagnoza organizmu z pulsu ok 10 min- 70 zł

KIDS SPA

Zabiegi dla naszych najmłodszych Gości

Czekoladowy Zawrót Głowy – 130 zł

Czas trwania ok 25 min

Delikatny masaż wykonany na bazie prawdziwej czekolady.

*Po zabiegu wymagana jest kąpiel, dlatego jeśli Dziecko jest na tyle małe będzie potrzebna pomoc Rodzica.

Owocowy Twister – 110 zł

Czas trwania ok 25 min

Relaksujący masaż na bazie olejku z esencjami owocowymi

Szanowni Goście,

wszystkie zabiegi wymagają wcześniejszej rezerwacji. Zabieg można odwołać nie później niż trzy godziny przed planowym rozpoczęciem zabiegu. W przypadku braku rezygnacji i niestawieniu się na zabieg Gość zobowiązane jest do opłacenia zabiegu w wysokości 50% ceny.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. Urz. UE L 119, s. 1), informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LINTER TOUR S. A. z siedzibą w Istebnej, ul. 1588, 43-470 Istebna, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000403590, REGON 240979819, NIP 5482567592.