Wielkanoc 2024 z Zagroniem

UWAGA! Szanowni Państwo,

od marca 2024 do grudnia 2024 na terenie naszego obiektu odbywają się prace związane z budową basenów zewnętrznych. Najbardziej intensywne prace będą prowadzone wiosną (ciężki sprzęt), w pozostałych miesiącach będą prowadzone lżejsze prace. Budowa będzie prowadzona na terenie naszego ogrodu, dlatego będzie mocno ograniczony dostęp do Natural Park jak i również zewnętrzna strefa spa (balie i jacuzzi na zewnątrz) pozostają nieczynne. Dołożymy wszelkich starań, aby prace były jak najmniej odczuwalne dla Państwa pobytu, jednak na część prac nie mamy wpływu i należy je po prostu wykonać. Jeśli nie akceptujecie Państwo tych prac, prosimy o nie wpłacanie zadatku i jednocześnie anulację rezerwacji. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją. Czeka nas niesamowita inwestycja, wszystko co robimy- robimy dla Was ale i dzięki Wam :) Dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość, jednocześnie przepraszamy za niedogodności. Do zobaczenia :)

Wielkanoc 2024 z Zagroniem

Pakiet Wielkanoc obowiązuje w terminie 29.03-1.04.2024 (Wielki Piątek – Lany Poniedziałek)- chcąc przyjechać wcześniej lub zostać dłużej- obowiązuje cennik standardowy.

Wielkanoc to szczególny czas na pobyt we dwoje lub z rodziną czy przyjaciółmi. Istebna to miejsce, gdzie każdy odpocznie od miejskiego zgiełku- różnorodność ścieżek spacerowych i piękne miejsca widokowe służą dłuższym lub krótszym wyprawom. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z atrakcji Parku Wodnego Olza bez limitu. Nowością w naszym kompleksie jest strefa MEDICAL SPA ZAGROŃ, miejsce przepełnione naturalnym drewnem i elementami folk, które służy poprawie zdrowia. Pyszne jedzenie oraz domowe wypieki sprawią, że pobyt będzie jeszcze przyjemniejszy.

Warto zaznaczyć, iż Kompleks Zagroń znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obszaru Natura 2000, otoczony jest lasami świerkowymi , rzeką OLZA oraz łąkami.

Wartość pobytu od osoby dorosłej za pakiet:

1600 zł/ osoba / pakiet

Wartość pobytu od dzieci 4-15 lat lub wartość dodatkowej dostawki:

1100 zł/ osoba/ pakiet

Dopłata do:

pokoju jednoosobowego: 500 zł/ pakiet

apartamentu: 500 zł/ pakiet

studio: 400 zł/ pakiet

comfort: 300 zł/ pakiet

Pakiet Zawiera:

  • 3 noclegi ze śniadaniami w formie bufetu, w tym uroczyste śniadanie Wielkanocne
  • uroczysty, świąteczny obiad w Niedzielę Wielkanocną
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek w Niedzielę Wielkanocną
  • obiadokolacje w formie bufetu w Wielki Piątek oraz w Wielką Sobotę
  • korzystanie z nowej strefy MEDICAL SPA ZAGROŃ- z saunami, tężnią, pokojami solnymi- NOWOŚĆ 2022- strefa ciszy, dedykowana osobom powyżej 12 lat
  • zajęcia dekoracyjne w wielką sobotę
  • święcenie pokarmów
  • nielimitowane wejście do Parku Wodnego OLZA
  • bajkowe kino, stół do tenisa stołowego, bilard, figlo park

Jeśli interesuje Państwa pobyt na więcej nocy- Recepcja chętnie przedstawi dodatkową ofertę.

W celu dokonania rezerwacji, uprzejmie prosimy o kontakt z Recepcją pod numerem tel: 728312322 lub mail: zagron@istebna.org

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. Urz. UE L 119, s. 1), informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LINTER TOUR S. A. z siedzibą w Istebnej, ul. 1588, 43-470 Istebna, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000403590, REGON 240979819, NIP 5482567592.